Дизайн-студія "ЛВ"


Наша iсторiя

9 вересня 1988 року - це наш День народження, а якщо конкретніше - вихід групи художників зі складу Сумського Комбінату "Укрпромхудожоформленіе" Міністерства культури УРСР та організації ними першого в Сумській області Виробничого акціонерного підприємства "Дизайн-проект-сервіс", з абревіатурою, яку ми до сих пір цінуємо - "ДПС".

     А 2 лютого 2000 року проведено реорганізацію нашого підприємства зі зміною його статусу і назви - тепер ми називаємося: "Дизайн-студія" ЛВ ".


Дизайн-студія "ЛВ" сьогодні - це творча майстерня, з більш ніж 30-ти річним досвідом роботи в сфері ескізного проектування об'єктів архітектури, малих архітектурних форм (МАФ), інтер'єрів соціального і побутового призначення, розробки і виготовлення світлових та динамічних вивісок, реклами, стендів будь-якої складності і спрямованості (в т.ч. навчально-наочних), ексклюзивних виробів VIP- напрямку (годинників в корпусах з дерева, письмових приладів і т. п. виробів власного дизайну з твердих і рідких порід деревини ).

Майстерня працює на власних виробничих площах і устаткуванні. Саме це дозволяє нам успішно конкурувати не тільки за вартістю послуг і ассорименту, а і втілювати в реальність креативні розробки наших дизайнерів.

Про художників міста

Перша іменна акція в Україні :

Первая 
выпущенная в независимой Украине именная акция

І виявляється, що ми тоді були першим підприємством, яке випустило іменні акції, випередивши Законодавство на 5 років!

+ 066 787 08 06Моб.Лебединська інформаційна мережа